Twitter           Issuu
Otwarcie Samorządowego Przedszkola w Nowych Proboszczewicach

http://piotrzgorzelski.pl/images/stories/26y/2%20-%20kopia.jpg„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz.
Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”
J. Korczak

Uśmiechnięte dzieci z balonami przywitały dziś wszystkich przybyłych na uroczyste otwarcie drugiego samorządowego przedszkola w gminie Stara Biała mieszczącego się Nowych Proboszczewicach. Nowoczesny, dwukondygnacyjny obiekt o powierzchni użytkowej ponad 1,2 tys. m kw., którego budowa rozpoczęła się w 2013 r. docelowo może przyjąć 120 dzieci składa się sześciu sal lekcyjnych z łazienkami, szatni, pokoju dla pielęgniarki, sekretariatu, w pełni wyposażonej kuchni oraz nowoczesnego placu zabaw. Inwestycja warta blisko 4 mln zł w całości została sfinansowana z budżetu gminy.

Włodarzom gminy Stara Biała składam serdeczne gratulację inwestycji, przedszkolakom zaś życzę samych radośnie spędzonych chwil w nowym przedszkolu.

Otwarcie Samorządowego Przedszkola w Nowych Proboszczewicach Otwarcie Samorządowego Przedszkola w Nowych Proboszczewicach Otwarcie Samorządowego Przedszkola w Nowych Proboszczewicach Otwarcie Samorządowego Przedszkola w Nowych Proboszczewicach Otwarcie Samorządowego Przedszkola w Nowych Proboszczewicach Otwarcie Samorządowego Przedszkola w Nowych Proboszczewicach Otwarcie Samorządowego Przedszkola w Nowych Proboszczewicach Otwarcie Samorządowego Przedszkola w Nowych Proboszczewicach Otwarcie Samorządowego Przedszkola w Nowych Proboszczewicach Otwarcie Samorządowego Przedszkola w Nowych Proboszczewicach Otwarcie Samorządowego Przedszkola w Nowych Proboszczewicach Otwarcie Samorządowego Przedszkola w Nowych Proboszczewicach Otwarcie Samorządowego Przedszkola w Nowych Proboszczewicach Otwarcie Samorządowego Przedszkola w Nowych Proboszczewicach Otwarcie Samorządowego Przedszkola w Nowych Proboszczewicach Otwarcie Samorządowego Przedszkola w Nowych Proboszczewicach

 

Biuro Poselskie
09-400 Płock, ul. Bielska 57a
czynne od poniedziałku do piątku
w godz. 7.30-15.30
Tel. (24) 366 95 70
email: biuroposelskie@piotrzgorzelski.pl
 
Biuro Poselskie
09-230 Bielsk, ul. Glinki 1
czynne w każdą środę w godz. 9.00-12.00

Biuro Poselskie
09-530 Gąbin, ul. Kilińskiego 2
czynne w każdy czwartek w godzinach 9.00-12.00
 
Copyright © 2011 Piotr Zgorzelski. Projekt i wykonanie: HEDEA.pl
Tworzenie i pozycjonowanie stron www Płock Kraków Warszawa Gdynia Gdańsk