Twitter           Issuu
Oczyszczalnia ścieków w Bielsku oddana do użytku

http://piotrzgorzelski.pl/images/stories/26s/g.jpg7 milionowa inwestycja oddana do użytku dziś w Bielsku naprawdę cieszy. O przebudowie oczyszczalni ścieków w Bielsku mówiło się już od wielu lat. Potrzeba takiej inwestycji wynikała z rosnącej liczby mieszkańców Bielska, jak również całej Gminy. Prace nad modernizacją i przebudową oczyszczalni udało się rozpocząć we wrześniu 2013 r. również dzięki środkom pozyskanym w kwocie 4 milionów złotych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.

Powstanie oczyszczalni, która rozwiąże problemy z gospodarką wodno-ściekową Bielska na dwa pokolenia to wielka zasługa Wójta Józefa Jerzego Rozkosza, któremu serdecznie gratuluję skuteczności w działaniu, gratuluję również radnym gminy Bielsk bez których akceptacji inwestycja ta nie miałaby szansy powodzenia, pracownikom Urzędu Gminy Bielsk zaangażowanym w przebudowę i modernizację oczyszczalni, mieszkańcom wspierającym to przedsięwzięcie i cieszę się, że mogłem również małą cegiełkę do realizacji tego sztandarowego przedsięwzięcia dołożyć.

Oczyszczalnia ścieków w Bielsku oddana do użytku Oczyszczalnia ścieków w Bielsku oddana do użytku Oczyszczalnia ścieków w Bielsku oddana do użytku Oczyszczalnia ścieków w Bielsku oddana do użytku Oczyszczalnia ścieków w Bielsku oddana do użytku Oczyszczalnia ścieków w Bielsku oddana do użytku Oczyszczalnia ścieków w Bielsku oddana do użytku Oczyszczalnia ścieków w Bielsku oddana do użytku

 

Biuro Poselskie
09-400 Płock, ul. Bielska 57a
czynne od poniedziałku do piątku
w godz. 7.30-15.30
Tel. (24) 366 95 70
email: biuroposelskie@piotrzgorzelski.pl
 
Biuro Poselskie
09-230 Bielsk, ul. Glinki 1
czynne w każdą środę w godz. 9.00-12.00

Biuro Poselskie
09-530 Gąbin, ul. Kilińskiego 2
czynne w każdy czwartek w godzinach 9.00-12.00
 
Copyright © 2011 Piotr Zgorzelski. Projekt i wykonanie: HEDEA.pl
Tworzenie i pozycjonowanie stron www Płock Kraków Warszawa Gdynia Gdańsk