Twitter           Issuu
V Szkolne Targi Edukacji i Pracy w Zespole Szkół im. St. Staszica w Gąbinie

http://www.piotrzgorzelski.pl/images/stories/25m/1%20-%20kopia.jpg26 lutego 2015 r. na terenie hali sportowej przy Zespole Szkół im. St. Staszica w Gąbinie już po raz piąty odbyły się Szkolne Targi Edukacji i Pracy, w których uczestniczyłem wspólnie ze Starostą Płockim Mariuszem Bieńkiem.

Celem Targów było przekazanie gimnazjalistom i ich rodzicom informacji o kierunkach kształcenia, warunkach rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych i możliwościach podjęcia pracy. Ideą organizowanego przedsięwzięcia było zaprezentowanie różnego rodzaju wsparcia, związanego z budową własnej kariery zawodowej, drogi edukacyjnej oraz poszerzenia informacji potrzebnych do kształtowania ścieżki rozwoju zawodowego na lokalnym rynku pracy. Wszyscy zainteresowani mieli możliwość zapoznania się z ofertami edukacyjnymi placówek oświatowych oraz z ofertami pracy instytucji rynku pracy, jak również uzyskania informacji o zawodach, skorzystania z pomocy doradców zawodowych i pośredników pracy.Podczas targów p.o. Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku Małgorzata Bombalicka, poinformowała o metodach poszukiwania pracy, poruszania się po rynku pracy, lokalnych miejscach pracy oraz możliwościach zdobycia umiejętności i kwalifikacji, a na stoisku Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku pracownicy świadczyli usługi doradcze.

V Szkolne Targi Edukacji i Pracy w Zespole Szkół im. St. Staszica w Gąbinie V Szkolne Targi Edukacji i Pracy w Zespole Szkół im. St. Staszica w Gąbinie V Szkolne Targi Edukacji i Pracy w Zespole Szkół im. St. Staszica w Gąbinie V Szkolne Targi Edukacji i Pracy w Zespole Szkół im. St. Staszica w Gąbinie V Szkolne Targi Edukacji i Pracy w Zespole Szkół im. St. Staszica w Gąbinie V Szkolne Targi Edukacji i Pracy w Zespole Szkół im. St. Staszica w Gąbinie V Szkolne Targi Edukacji i Pracy w Zespole Szkół im. St. Staszica w Gąbinie V Szkolne Targi Edukacji i Pracy w Zespole Szkół im. St. Staszica w Gąbinie
 

Biuro Poselskie
09-400 Płock, ul. Bielska 57a
czynne od poniedziałku do piątku
w godz. 7.30-15.30
Tel. (24) 366 95 70
email: biuroposelskie@piotrzgorzelski.pl
 
Biuro Poselskie
09-230 Bielsk, ul. Glinki 1
czynne w każdą środę w godz. 9.00-12.00

Biuro Poselskie
09-530 Gąbin, ul. Kilińskiego 2
czynne w każdy czwartek w godzinach 9.00-12.00
 
Copyright © 2011 Piotr Zgorzelski. Projekt i wykonanie: HEDEA.pl
Tworzenie i pozycjonowanie stron www Płock Kraków Warszawa Gdynia Gdańsk